+38 (067) 127-22-28
Консультування
Психотерапевтична консультація – це індивідуальна консультація клієнта із психотерапевтом, яка відбувається очно в кабінеті або онлайн. Курс психотерапії та кількість зустрічей обумовлена складністю скарги або запиту та готовністю клієнта до змін. Кожна людина індивідуальна і тому немає єдиного рецепту, який би підійшов усім. В роботі психотерапевт використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта та встановлює довірливий контакт.
Більше
Цей контакт є основою для успішного процесу психотерапії. Вже після 2-3 місяців регулярної роботи клієнти можуть відчути певні зміни, зазвичай процес психотерапії триває від 6 місяців і до 2х років. В деяких випадках у певних людей, на жаль, було настільки травматичне дитинство, що відновлення особистості може відбуватися і більше 2х років. Впродовж психотерапевтичної роботи відбувається якісна трансформація особистості: зникають психосоматичні реакції та внутрішнє напруження, людина навчається ладнати сама з собою, відчувати свої потяги та бажання, розрізняє свої емоційні стани та реакції та може керувати ними, вміє захищати себе та відстоювати свої кордони та інтереси, чітко усвідомлює хто вона, що вона і куди та як прямує.
Тривалість однієї консультації 55 хвилин
Періодичність проведення консультацій один або два рази на тиждень.
Консультація дитячого психолога
Дитячий психолог, насправді, консультує не тільки дитину, а цілу сімейну систему. Дітей до психолога приводять з 4-5 років, важливо, щоб вони вже вміли розмовляти. Також на поведінку і реакцію дітей можливо впливати проводячи консультації із батьками чи дорослими, які її виховують. У дитини сильний емоційний зв’язок із батьками приблизно до 9-11 років і таким чином змінюючи емоційний стан дорослих, що оточують дитину, її стан також приходить до норми.
Більше
Інший випадок, коли дитина зазнала психоемоційної травми чи фізичного насилля, тоді необхідний курс травмотерапії для відновлення її стану. Дитячий психолог чергує консультації з дитиною та батьківські зустрічі. Із батьками проговорюють методи та стилі виховання, поведінку, реакцію та потреби дитини. Зустрічі із батьками необхідні для прояснення деталей оточення, в якому живе дитина, для з’ясування особливостей її народження та розвитку. Консультації із дитиною дошкільного віку проходять в присутності когось із батьків. Діти шкільного віку вже можуть бути на консультації самостійно.
Консультації з дітьми проводяться очно, можливі онлайн консультації для дітей віком від 9 років.
Тривалість однієї консультації 30-45 хвилин для дітей від 4 до 12 років.
Консультації психолога із батьками тривають 55 хвилин.
Періодичність проведення консультацій один або два рази на тиждень.
Консультація підліткового психолога
За визначенням ВООЗ, підлітковий вік – це період росту та розвитку людини, який слідує після дитинства і триває до досягнення зрілого віку, починаючи з 10 до 19 років. Підлітковий вік має дуже широкі межі, тому що у кожного він відбувається індивідуально та пов’язаний із статевим дозріванням. Це важливий період у житті кожної людини, коли формується внутрішнє Я, самосвідомість та самооцінка, світогляд та моральні цінності.
Більше
Відбувається завершення процесу сепарації від батьків та становлення власного Я. Цей процес відокремлення дуже часто проходить болісно як для батьків, так і для підлітків. Важливо вчасно звернутися до підліткового психолога, який зможе скоригувати реакцію батьків та допомогти підлітку впоратися із вибухом його емоцій та зрозуміти себе, свої потяги і потреби.
В Україні, згідно чинного законодавства, молоді люди можуть звертатися на консультацію з 14 років самостійно, та зазвичай частіше батьки записують дитину до психолога. Консультації із підлітком проходять індивідуально, все, що оговорюється, залишається конфіденційним між психологом та підлітком. Психолог повідомляє батькам у випадках, якщо щось загрожує життю чи здоров’ю їх дитини. Також психолог може запропонувати батьківську зустріч для обговорення хвилювань та страхів батьків, й для зменшення напруження між батьками та дітьми.
Консультації із підлітками проходять очно або онлайн.
Тривалість однієї консультації 55 хвилин
Періодичність проведення консультацій один або два рази на тиждень
Сімейна консультація або парна консультація спрямована на вирішення проблем сім’ї або пари, супроводження у розв’язання актуальних конфліктів. «Щаслива сім’я не та, у якої відсутні проблеми, а та, яка навчилася їх долати» - Носсрат Пезешкіан. Отже, консультація із сімейним психологом дозволяє парі навчитися справлятися із конфліктами через усвідомлення своїх відмінностей та цінностей, зрозуміти яку сім’ю та яким чином вони хочуть будувати.
Більше
Трапляється, що сімейний психолог супроводжує пару в процесії їх розлучення. Однак, сімейний психолог не може брати в терапію обох партнерів одночасно, це порушення етичних принципів роботи психотерапевта. Тому сімейне консультування може бути побудоване таким чином, що перші зустрічі проходять спільно, потім якщо комусь із партнерів за рекомендацією сімейного психолога необхідно пропрацювати свою дитячу травму чи деструктивні переконання, то він/вона проходить індивідуальні терапію, а далі пара знов об’єднується у сімейного психолога на спільну консультацію за потребою.
Консультації проходять очно або онлайн.
Тривалість однієї консультації 1 год. 20 хв.
Періодичність проведення консультацій один раз на тиждень.
Психотерапевтичні групи
Групова психотерапія для підлітків
Психотерапевтичні групи мають свої переваги перед індивідуальним консультуванням особливо для підлітків, які активно проходять процес дорослішання, ототожнення себе із групами, формують свої комунікативні навички. Тому групова психотерапія забезпечує їх можливість комфортно та у безпечний спосіб досліджувати себе та свої емоції, свої реакції та поведінку, дозволяє почути інших на «приміряти» їх життя на себе, потренуватися в нових формах спілкування та реакціях, навчитися комунікувати та будувати стосунки.
Більше
Обов’язковою умовою групи є те, що вона закривається для долучення нових учасників після 3-ї зустрічі. Всі учасники підписують згоду на нерозголошення інформації.
Вік учасників групи однорідний і може коливатися 1-2 роки.
Тривалість однієї групи 2,5-3 години.
Групи відбуваються очно.
Кількість учасників від 8 до 12.
Кількість зустрічей 12.
Групова психотерапія для батьків
Іноді батькам здається, що проблеми із дітьми відбуваються тільки у них. Проте проблеми є завжди, важливо як ви вмієте із ними впоратися.
Групи для батьків мають декілька завдань:
● Отримати від сімейного психолога професійні поради щодо особливостей вікового розвитку дітей.
● Усвідомити причини виникнення конфліктів із дітьми.
● З’ясувати як можна впливати на вирішення конфліктів на налагодження взаємовідносин із дітьми.
● Поділитися своїми емоціями та хвилюваннями та отримати підтримку групи.
Більше
Обов’язковою умовою групи є те, що вона закривається для долучення нових учасників після 3-ї зустрічі. Всі учасники підписують згоду на нерозголошення інформації, яку вони почують в групі. Учасника групи можуть бути і мама, і тато.
Психотерапевтичні групи для батьків формуються відповідно до віку дітей: молодший, середній, підлітковий та змішаний, коли у батьків діти різного віку.
Тривалість однієї групи 2,5-3 години.
Групи можуть проходити або очно або онлайн.
Кількість учасників від 8 до 12.
Кількість зустрічей 12.
Вартість послуг
Оплата
Сплатити за послуги Ви можете будь-якою платіжною карткою українського банку через сервіс Portmone або PayHub банку ПУМБ.Оплата відбувається через захищені та шифровані канали, що забезпечує надійність та безпеку.За оплату послуг через сервіси комісія з платника не стягується.
Оплатити через
Сплатити послугу
Сплатити оренду